FORUM LIFE TV

Вернуться   FORUM LIFE TV » ПИСЬМА - ОТЗЫВЫ - МОЛИТВЕННЫЕ ПРОСЬБЫ. KIRJAD - PALVESOOVID. » ПИСЬМА ТЕЛЕЗРИТЕЛЕЙ В АДРЕС LIFE TV. Kirjad LIFE TV-le.
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ

Опции темы
Старый 13.02.2005, 22:27   #1
LIFE TV

По умолчанию KIRJAD EESTI KEELES ON SIIN.

Tervitused kallitele vendadele-ödedele Kristuses.
Olen väga tänulik Jumalale teie pärast, olge väga önnistatud köik seal, kes teete nii tänuväärset ja vajalikku tööd. Tahan tervitada nimeliselt Katjat, kes mu kodus on käinud ja kellega koos palvetades sain vöörkeelte anni, tänu Jumalale. Siis tervitan,önnistan Valerat, tema meest ja LIFE TV rajajat juhti eriliselt, kellega olen läbi telefoni rääkinud ja kes ei pidanud paljuks minuga koos palvetada minu koduste probleemide pärast. Ja samuti Andrei Root, kes on mul korduvalt ka kodus käinud. Maväga armastan teid ja ei ole kaugeltki unustanud palvetades LIFE TV eest, mis on ikka minu asendamatu kodukogudus. Ma näen, et Jumal on väga edendanud LIFE TV-d, mis on järjest sisukamaks läinud. Ja ma palvetan, et kord saaksite ka eesti keelse kanali. Jumal täidab ju üle palvete, sellepärast julgen seda kirjutada, see tundub ju hulljulge möte olevat.
Nüüd räägin natuke oma imest. Seda te juba näete, sest mul on nüüd ka vöimalus Interneti kaudu suhelda maailmaga. Olen salaja unistanud sellest, aga pole seda paluda küll söandanud, aga Jumal! Aga Jumal! Aga Jumal teeb üle palvete. See ju on nii. Sest mina plaanisin umbes paari aasta pärast oma nägemuses alles, aga Jumalal olid teised plaanid. Nüüd uurin ja öpin seda kasutama, muidugi vötab köik aega. Pole ma ju noor enam. Ma teatasin teile sellest esimesena ja see on minu esimene e-mail üleüldse. Loodan, et keegi vastab ka mulle, vöib ka vene keeles.
Mis teie programmidesse puutub,siis köik on väga hea,aga ma ei jöua ära oodata, millal tulevad eesti keelsed uued "Laikwood church" saate Joel Osteeniga. Väga head on Saated Venemaalt näiteks "Otrazenie" jne.

Tuhat tänu teile,palju Jumala önnistusi.

Helle
Tallinn, Estonia.
27.05.2002
LIFE TV вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.02.2005, 22:29   #2
LIFE TV

По умолчанию KIRJAD EESTI KEELES.

Armsad LIFE TV tegijad.

Olen üks nendest, kes on Jumalale väga tänulik, et Eestimaal on üks selline televisioon. Teie programmid on head ja on palju mida vaadata, s.t. kuulata ja vaadata. Jumal õnnistagu teid ka edaspidi, andku teile palju jaksu ja tahet.

Soovides teile Jumala õnnistusi.
Ene

Tallinn Estonia
10.05.2002
Старый 13.02.2005, 22:29   #3
LIFE TV

Tere!
Avastasin sellise huvitava telekanali kui LIFE TV. Internetist leidsin ka
eestikeelse saatekava, aga ekraanil nähtav ei lähe sellega kokku. Kuna
tegu pole Eesti telekanaliga, siis kas tegu on kellaajalise nihkega või
millega? Pole aega kogu päev televiisori ees istuda, aga mõnda saadet
vaataks küll, kui teaks millal.
Tervitadades,

Heino

Tartu, Estonia.
05.01.2005
Старый 13.02.2005, 22:32   #4
LIFE TV

Tere!
Ma elan Tartus ja kas tartus on LIFE TV tõesti juba nähtav kõigis linnaosades nagu teie kodu lehelt lugeda võib, ma ise elan ropka linnajaos aadressil ringtee 3. See täpsemalt leivakombinaadi juures ning oleks ka soov hakkada nägema LIFE TVd.
Edu soovides!

Tiit

TARTU ESTONIA
19.11.2004
Старый 13.02.2005, 22:33   #5
LIFE TV

Tere,

Olen Võru linna elanik, Oli periood kus ka Võrus näitas rahvusvahelist TBN. Kas ei oleks võimalik organiseerida LIFE TV ka Võrru-kui see toimuks läbi teie poolt videokasettide saatmise, siis oleks see päris reaalne teostada, läbi isiklike tutvuste.

Lugupidamisega
Toomas

Võru Babtisti Kogudus
Võru, Estonia.
14.12.2004
Старый 13.02.2005, 22:34   #6
LIFE TV

Armsad vennad ja õed Kristuses.

Soovime teile õnnistatud Jõule ja Jumala plaanide täitumist uuel aastal!
Usume et uuel aastal saame koos teiega ellu viia Jumala eemärke ja kuuluatada Eestmaale Jeesusest.

Pastor Jaanus, Kai ja Joosep Ringmäe

Tallinn, Estonia.
23.12.2004
Старый 16.02.2005, 23:20   #7
LIFE TV

Tere!

Vaatan LIFE TV-d möödunud aasta novembrist. Avastasin juhuslikult, et seda on võimalik teha ka interneti vahendusel.

Põhiliselt olen vaadanud Benny Hinni saateid, kuid lapsed vaatavad ka lastesaateid. Vaatan ka UGOL TV-d. Olen vaadanud ka mitmeid teaduslikke saateid.

Vene keelt oskan, aga meelsamini vaatan saateid eesti keeles. Meelsasti vaataks õhtuti peale kella 21.00 mõnda pikemat vaimuliku sisuga filmi.

Lugupidamisega ja rohkeid õnnistusi soovides
Marek perega

Jämejala küla, Viljandimaa, Estonia.
16.02.2005
Старый 03.03.2005, 10:32   #8
LIFE TV

Tere!

Sain teie kirja ja vastan , et vaatan LIFE TV-d telerist. Eile nägin saadet Peterburi rehabiltatsiooni keskuset kus olu palju inimesi tunnistamas , et ainus õige tee on Jumalas. Veel olen kuulanud Kennet Koplandi saateid. Väga meeldivad gospelkonserdid.

P.S.Võiks muidugi rohkem olla eesti keelt kõlamas. Käin Tallinna UUE ELU Koguduses ja ka meie pastor on esinenud LIFE TV-s. Aitäh teile!

Palju õnnistusi teile!
Anzely
Tallinn, Estonia.
02.13.2005
Старый 12.05.2005, 17:03   #9
LIFE TV

Tere!!!

Ma olen vaadanud väga paljusid teie saateid...mis on olnud suurepärased. Aga eriti on mulle meeldinud HillsongTV ja nende konverentsid. Ma sooviksin teada kas neil ei peaks veel üks osa olema? Sest viimati on teisipäeval näidatud Hillsong Conference'i asemel täiesti erinevat konverentsi.

Ette tänades:

Maria
Tallinn, EESTI.
10.05.2005
Старый 12.05.2005, 17:08   #10
LIFE TV

Shalom!

Vaatan suure huviga teie saateid. Olen ise aktiivne nelipyhilane. Vaatan neid omas kodus, kus mul on Internet lahti ööpäevaringselt kuumaksuga. 90/350 on kiirus. Omas arvutis on 512 Mb (vöi Gb?) Internetyhendus. Mönikord jääb saade seisma hetkeks-paariks (kuni umbes 5-20 sekundit), mönikord arvuti ei suuda yleyldse avada saateid (nagu näiteks täna- kella 16 järel vist sain osa Kenneth ja Gloria Copelandi saate löpust, aga nyyd olen mitmeid kordi yritanud avada uusi saateid, ei önnestu!).

Piret
KUUSANKOSKI, SUOMI/FINLAND
10.05.2005
Старый 13.05.2005, 23:33   #11
LIFE TV

Armas LIFE TV meeskond!

Olen 21-aastane üliõpilane Tartust ja avastasin LIFE TV enda jaoks sügisel (2004). Tahaksin teid südamest julgustada ja tänada selle suure töö eest, mida te päevast päeva teete.

Jälgides teie saatekava, tundub, et saated muutuvad üha sisukamateks ja mitmekesisemateks. Minu enda lemmiksaadeteks on (laupäeval saatekavas olev) "Praise the Lord", "Hillsong TV", Benny Hinn´i "This is Your Day!" ja muidugi on neid veel.
Kuna ma valdan inglise keelt, kuulan inglise keelseid saateid suurima hea meelega inglise keeles.

Täna avastasin ka teie internetilehekülje ja ei taha jätta kasutamata
võimalust teid tänada!

Aitäh ja palju palju Jumala õnnistusti, armu ning juhtimist!

Vivia
Tartu, Estonia.
13.05.2005
Старый 17.05.2005, 14:13   #12
LIFE TV

Tänu Jumalale!

Mulle meeldivad Lakewood Church ja Benny Hinni, eestikeelsete subtiitritega saated.

Tegelikult juhtusin Teie kanali peale alles 3 aastat tagasi "juhuslikult" Tallinnas ema juures kanaleid klõpsides. Nüüd elan Tartus ja saan ka seda vaadata.

Olen EELK Tartu Pauluse koguduse liige, uuestisündinud kristlane.

Parimate soovidega Jeesuse vahendamisel,

Fred
Tartu, ESTONIA.
17.05.2005
Старый 29.05.2005, 13:52   #13
LIFE TV

Täname Teid lastele mõeldud multikate eest. Oleksin huvitatud rohkem Eesti tõlkega lastesaadetest.

Õnnistust,
Tiit
ESTONIA
29.05.2005
Старый 06.07.2005, 22:43   #14
LIFE TV

Kirjutan teile Soomest, Kouvolost.

Olete meile suureks önnistuseks siin vööral maal, kuhu mind on toonud yks mötlematu tegu. Kirjutan teile tegelikult hoopis nende kristlaste nimel, kes elavad Pöltsamaal. Need öed ja vennad palusid mul uurida, et kuidas (vöi millal?) saavad nemad LIFE TV vaadata? Oleksin teile väga tänulik info eest.

Õnnistusi teile ja Jumala ligiolu igaks päevaks!

Krista.

Soome, Kouvolost.
5 juuli 2005a.
Старый 08.08.2005, 22:29   #15
LIFE TV

Tere Soomemaalt!

Tahtsin teid tänada Soomes elavate venelaste nimel, teie teenistuse eest.
Minu öde on saanud sydamesse siinsed vene inimesed ja kui ma ytlesin, et internetis saab näha LIFE TV televisiooni, siis ta teavitas teist kohe siinsetele venelastele.
Need inimesed ytlesid, et nad on väga önnistatud saanud teie läbi ja saadavad teile suured tänud ja tahavad palvetada teie eest.
Ise saan kahjuks teid väga harva vaadata ja ma ei tea, kas see on selle viga, et mu öel on nii vana arvuti, aga pilt jääb väga tihti kinni, umbes kaks korda viie minuti jooksul ja loomuliklut köige parema koha pealt. Ei tea, miks nii on?
Igatahes minu poolt teile ka jätkuvat Jumala armu ja et Issand täidaks köik teie vajadused oma au rikkust mööda.

Krista Soomemaalt.

Finland
8 august 2005[/b]
Старый 01.11.2005, 23:37   #16
LIFE TV

Kiri oli Forumis

Linda Leinštrep kirjutas:

Ühel päeval vaatasin LIFE TV saadet, kus pastor Benny Hinn viis läbi jumalateenistust. Rahvast oli palju koos. Lavale hakati kutsuma neid inimesi, kellede elus oli Jumal mingi ime teinud. Inimesed tunnistasid sellistest imedest, et tavaline inimene polekski neist aru saanud. Samas pastor palvetas nende pärast ja nad täitusid Jumala Vaimuga. Isiklikult Jumalat ma ei tundnud, kuid olin Temast kuulnud . Siin mul tekkis soov Jumalaga lähemalt tuttavaks saada ja omada sama väge, mis ilmnes sellel laval. Kohe peale seda otsisin endale koguduse, parandasin meelt, võtsin vastu Jeesuse oma südamesse Lunastajaks ja Päästjaks. Tänase päevani käin koos Temaga. Minu elu on 100% muutunud. Nüüd Jeesus on minu jaoks kõik. Ta kõrvaldas minu teelt kõik, mis takistas Teda teenimast. Olen leidnud uue pere koguduse juhtide ja liikmete näol.

Veidi hiljem tulid Jumala juurde minu ema ja pojad peredega. Ütlen teile, et ei ole kergemat iket kui teenida Jumalat, sest Tema ise seisab oma sõna taga, sina ainult tegutse sõna alusel. Sellepärast ma usungi kirjakohta, mis ütleb:" Pääsed sina ja sinu koda."

Nüüd ma oskan Jumala abiga võidelda ja seista palves nende inimeste eest, kes vajavad päästet. Ütlen sulle:" Jumal armastab sind! Ta tahab muuta sinu elu!" Kui sina oled mu tunnistuse läbi lugenud ja varem pole sa Jumalasse uskunud, siis tea, et just praegu Jumal rääkis sinuga minu kaudu. Saa isiklikult Jumalaga tuttavaks! Jumal õnnistagu sind!
Старый 18.12.2005, 12:14   #17
LIFE TV

LIFE TV on olnud väga suureks õnnistuseks mulle. Olen saanud vaimselt palju toidetud ja üle tõstetud. Saan samuti teada, mis toimub usumaailmas läbi teie uudste.

Jois Maier`i saated on mul lemmikud, mis on väga õpelikud, samuti ka Cennet Couplandi saated on mul lemmikud. Ja mis veel meeldib on saade Ugol, kus saab palju huvitavatest inimestet teada ja sellest mis Jumal on nende elus teinud.

Jelena

Eesti, Türi.
17 Detsember 2005 a.
Старый 25.09.2006, 00:02   #18
LIFE TV

Tere !

Liitusin hiljuti teie interneti TV-ga. See on väga hea võimalus vaadata ja kuulata Jumala sõna
sobival kellaajal ja võimalusel! Suur tänu teile selle eest!

Aga mul on tekkinud küsimus, millele ei saanud vastust teie kodulehelt: kuidas oleks võimalik
saada teie partneriks?

Jumal õnnistagu teid!

Maire
Elva, Eesti.
25 September 2006a.
Старый 05.11.2006, 18:58   #19
LIFE TV

Tere.

Ma annan teada et teie telekanal on suureks õnnistuseks inimestele kes
otsivad Jumala tõde.

Lugupidamisega

Rein
Eesti, Harjumaa.
5 November 2006a.
Старый 09.12.2010, 20:37   #20
LIFE TV

Tere p?evast!

Vaatan LIFE TV saateid igal ?htul ja olen v?ga t?nulik Jumalale ning nende
saadete meeskonnale hindamatu abi eest paljudele inimestele kogu
maailmas.

Olen eakas ?ksik haige naine, kes on kaotanud surma l?bi mitmed oma l?hedased. Teie sisukad
saated on mulle suureks toeks ja lohutuseks, nad kinnitavad mu usku, sisendavad rahu ja lootust.
Tunnen sageli ka nende tervendavat m?ju.

Mareida
Tartu, Eesti.
1 Detsember 2010
Ответ