Показать сообщение отдельно
Старый 01.11.2005, 23:37   #16
LIFE TV

Kiri oli Forumis

Linda Leinštrep kirjutas:

Ühel päeval vaatasin LIFE TV saadet, kus pastor Benny Hinn viis läbi jumalateenistust. Rahvast oli palju koos. Lavale hakati kutsuma neid inimesi, kellede elus oli Jumal mingi ime teinud. Inimesed tunnistasid sellistest imedest, et tavaline inimene polekski neist aru saanud. Samas pastor palvetas nende pärast ja nad täitusid Jumala Vaimuga. Isiklikult Jumalat ma ei tundnud, kuid olin Temast kuulnud . Siin mul tekkis soov Jumalaga lähemalt tuttavaks saada ja omada sama väge, mis ilmnes sellel laval. Kohe peale seda otsisin endale koguduse, parandasin meelt, võtsin vastu Jeesuse oma südamesse Lunastajaks ja Päästjaks. Tänase päevani käin koos Temaga. Minu elu on 100% muutunud. Nüüd Jeesus on minu jaoks kõik. Ta kõrvaldas minu teelt kõik, mis takistas Teda teenimast. Olen leidnud uue pere koguduse juhtide ja liikmete näol.

Veidi hiljem tulid Jumala juurde minu ema ja pojad peredega. Ütlen teile, et ei ole kergemat iket kui teenida Jumalat, sest Tema ise seisab oma sõna taga, sina ainult tegutse sõna alusel. Sellepärast ma usungi kirjakohta, mis ütleb:" Pääsed sina ja sinu koda."

Nüüd ma oskan Jumala abiga võidelda ja seista palves nende inimeste eest, kes vajavad päästet. Ütlen sulle:" Jumal armastab sind! Ta tahab muuta sinu elu!" Kui sina oled mu tunnistuse läbi lugenud ja varem pole sa Jumalasse uskunud, siis tea, et just praegu Jumal rääkis sinuga minu kaudu. Saa isiklikult Jumalaga tuttavaks! Jumal õnnistagu sind!
LIFE TV вне форума   Ответить с цитированием