LIFE TV KANAL

1. LIFE TV LEVI SATELLIIDI KAUDU

Alates 25. jaanuarist 2007 alustas LIFE TV oma levi satelliidi kaudu. Leviala hõlmab ligi 60 maad. Nendeks on Euroopa, Lähis -Ida, Aasia ja Põhja - Aafrika regioonid. Sellesse tsooni kuuluvad kõik Euroopa maad, Baltimaad, slaavirahvad, vene keelt kõnelevad maad, Ukraina, Venemaa, Valgevene, Iisrael, Türgi jpt. Vastavalt laienemisele me planeerime hõlmata ka teisi regioone.

Satelliid: Hot Bird 13B - 13.0E. Frequency: 11566 Mhz.  Polarity: Horizontal. Symbol rate: 27 500 Msyb. Fec: 3/4. Kanal on lahtine.

2. LIFE TV LEVI KAABELVÕRGUS

Meil on hea meel teatada LIFE TV kanali laienemisest. Maiks 2007 30 linna ja asulat. Veel mitmed linnad on ootamas kristlikku televisiooni.

LIFE TV-d saab näha järgmistes linnades ja asulates: Tallinn - kõik linnaosad, (Kesklinn, Lasnamäe, Mustamäe, Kopli, Õismäe, Kristiine, Männiku, Kakumäe, Kose, Pääsküla ja muud) Muuga, Viimsi, Saku, Saue, Jüri, Laagri, Saha-Loo, Tabasalu, Keila, Maardu, Sillamäe, Jõhvi, Ahtme, Kohtla-Järve, Paldiski, Tartu, Valga, Pärnu, Haapsalu, Lihula, Viljandi, Rakvere, Kiviõli, Püssi, Rapla, Kunda, Kehra, Võru ja Kuressaare.

Kui soovite lisainformatsiooni, siis helistage telefonidel:

Tel: (372) 635 21 32 või kirjutage aadressil: LIFE TV, Postkast 2452, Tallinn, 13602, Eesti. Emaili aadress: info@lifetv.ee

LIFE TV on eetris 24 tundi ööpäevas. Saatekava on
SIIN

3. INTERNET ONLINE TV

Alustatud on internetitelevisiooni tööd, mille kaudu saab maailma erinevates kohtades vaadata kristlikke saateid 24 tundi ööpäevas. Vajutades kollasele väljale saate valida endale sobiva versiooni.

Vaata LIFE TV-d siin:  380 kbs

Download - WINDOWS Media Player

4. INTERACTIVE TV

Teil on võimalus vaadata oma lemmiksaadet iga ajal nädalas. Interactive TV on -  SIIN

5. Saadete edastamine teistel kanalitel

Meie poolt valmistatud ja dubleeritud saated läkitatakse Venemaa satelliitkanalile TBN Russia - TRK Voskresenje, millega on seotud 62 Euraasia riiki ja Põhja - Ameerika. Meie poolt  pakutavad saated nagu LIFE TV Uudised, Lõpuajad, Ususamm, Joel Osteen, Valik, DRIVE, Hillsong TV, Pastor Benny Hinn jms on nähtavad ka üle kogu Venemaa.

6. LIFE TV toodang

Nagu te teate, valmistame me regulaarselt järgmisi saateid: LIFE TV uudised, Ususamm, Valik, Lõpuajad ja lastesaated; me salvestame ka kõik Eestimaa suuremad kristlikud konverentsid. Kanal on täidetud vaimuliku muusikaga, mis toob Jumala armastuse atmosfääri tuhandetesse ja tuhandetesse perekondadesse üle kogu maailma. See aitab inimestel end ümbritseda puhtuse ja pühaduse atmosfääriga.

Kui teie linnas või linnaosas LIFE TV kanalit enam ei näidata, siis helistage või kirjutage meile ja me püüame aidata teid.

VÄRSKE LIFE TV SAATEKAVA - SIIN

TOETUS JA PANGAANDMED

Küsimuste ja soovide korral kirjutage aadressil:

LIFE TV, P/K 2452, Tallinn,13602, Eesti.

Tel / Fax: (+372) 635-21-32  Mob.Tel: (+372) 52-015-32

E-post: info@lifetv.ee

Facebook - LIFE TV Eesti | LIFE TV Estonia

Youtube - LIFE TV Estonia

 

Kui te soovite LIFE TV-d toetada, siis kandke oma vabatahtlikud annetused üle järgmisele pangakontole:

MTÜ LIFE TV - AS SwedBank: Arve number: 112 0222 767.

Euroopa IBAN Number - EE0922 0000 112 0222 767.

Selgitus – "Toetus"

 

     Üles

 

Copyright LIFE TV 1999-2014 Webmaster

Êàòàëîã õðèñòèàíñêèõ ðåñóðñîâ Äëÿ ÒÅÁßМаранафа: 
Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.TOP.Log.eeRussian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.